קיאנייט קריסטל חשוב לגישור וגם הגיג על חיים ומוות

הי חברות וחברים…זמן מעבר זמן גישור…מי שנקראת לאחרונה לדגל מבחינתי היא הקיאנייט. והסיפור המלא…שאלה אותי חברה איילת סגל מ קהילת טלוס ישראל מה התפקיד של הקיאנייט כי בחרתי להיעזר בה כשירדנו יחד למצפה רמון לעשות עבודה אנרגטית במעבר מ 2015 ל 2016 . כתבתי לה כמה מילים על הקריסטל. ואז יצא חשבתי עוד טיפה לעומק.
התפקיד היחידי של הקריסטלים כאן, כשאנחנו ישויות אור בתוך גופים פיזיים, זה לשמור עלינו, לעזור לנו להתקדם, לזרום, ולגשר על הפערים בין בקשות הנשמה שלנו לעולם הרוח וחיבור לעולם הפיזי הארצי. והתפקיד שלנו לשמור עליהם בעולם הפיזי הארצי כי אין להם יכולת לעשות זאת בעצמם. עולם הקריסטלים משקף לנו את עולמינו. כשאנו "משתמשים" מילה טובה יותר נעזרים בקריסטל הרי אנחנו מתחברים אל עולם פנימי/עליון שלנו ונוכחות הקריסטל רק מהדהדת את בקשותינו וכוונותינו. הקריסטלים לאעושים עבורנו את העבודה. הם חברים שלנו הם תומכים בנו, הם מלווים אותנו ומזכירים לנו איך ולמה כוונתנו ברמה הגבוהה ביותר של ההוויה שלנו. הם עוזרים לנו בריפוי האישי שלנו ובהנחה שבקשותינו הן אכן לטובתנו העליונה ותנאים הבשילו – אז..כך יהיה.

קיינייט בחנות
אם כך, הערך שהקיאנייט מביאה לחיינו הינו גישור בין "יש לאין"..בכל ארבעת הרבדים: פיזי/ריגשי/מנטלי/רוחני.
הקיאנייט תעזור בלגשר בין "יש לאין" ברמת רובד בודד וכן איזון כולל בכל ארבעת הרבדים שבנו..כולל חיבור ברמה הגבוה אל העליון שלנו (כמו שהמשתמשים והנעזרים/נתמכים בקריסטלים מבינים את המושג "עליון"). אם כך נדבר בהקשר של הקיינייט על תקשורת גבוהה ממוקדת ומדויקת..חדה כתער..(אין בזבוז אנרגיה על מילים עודפות, רגשות שאפשר לשחרר שלא משרתות אותנו כמו שאנו אוהבים ונוהגים להגיד) ..אני מאד אוהבת לעבוד איתה בטקסים..

 

קיינייט בגינה שלי
בתמונות: הקיאנייט הישנה שלי (זאת המוארכת נראית במו סכין…והיא אכן חדה כתער וחותכת "בבשר" את מה שלא צריך כדי לקדם את היש. וזאת הרחבה יותר נרכשה לפני כשבועיים מ Shani Charney Toder מסטונאייג' קריסטלים-מתנות מן הטבע, שהייתה איתנו במצפה רמון והשתתפה בטקס המעבר – הם קראו לזה "המפץ הגדול". אז אכן הקריסטלים הם מתנות מן הטבע, הם כאן הם נוכחים הם נראים דומם – ואני מודיעה לכם הם כלל לא – הם פשוט החברים שלנו אם נבחר להקשיב נשמע את כל הסיפורים שלנו. תודה שני ואדם שתרמתם לנו את קריסטלי הקוורץ (בתמונה הקוורצים עוטפים את הקיינייט) איתם עבדו יחד במצפה רמון והם תמכו בעבודה האישית של כל אחד מהחברים בהר במכתש.

קיינייט מצפה רמון
ואז הבקר חשבתי עוד טיפה על מה שקורה עכשיו – הרבה נשמות בחרו לעזוב אותנו לאחרונה נראה, מרגיש לי סביב המעבר הזה משנה לשנה – ואולי זה קשור לאנרגיות החזקות המומטרות עלינו כמו גשם גדול, ומאתגר מאד לקבל את המוות באשר הוא ובוודאי שעברו "מפה לשם" במה שאנחנו חווים בטרם עת. ואני מרכינה ראש לכל הנשמות האמיצות שבחרו לעשות את המעבר – מנחמת ומתנחמת על כך שהם ימשיכו לעזור לנו משם – כי אלו נשמות גבוהות, צעירות או ותיקות, שאולי סיימו כאן את התפקיד והשיעורים ועברו אל האור – חזרו להיות ישויות אור ללא הגוף הפיזי.
לפני כשבועיים חגגנו את יום הולדת של אימי שנפטרה לפני שנתיים וחצי, היות ותרמה את גופתה למדע חגגנו את יום הולדתה בכך שסוף סוף הבאנו אותה לקבורה. תזמון שרק בורא עליון יכול כך לכוון זאת כל כך מדויק. הייתי עצובה והייתי גם שמחה. נסגר מעגל.
ואז… קיבלתי אתמול את התקשור הזה שמובא ומתוקשר על ידי דני קרני הבן של מנורה צ'רני – אמא של שני תודר מסטונאייג' קריסטלים עליה כתבתי בתחילת הפוסט הזה. ובאורח לא מפתיע התקשור הפעם הוא על מוות ויום הולדת ואני מוצאת אותו מאד רלוונטי בדיוק עכשיו כשחגגתי יום הולדת וקבורה לאמא שלי סילביה רוזנפלד ז"ל – סגירת מעגל נוסף.
אתמול נודע לנו שחברה שלנו כאן מהקהילה בגדרה הלכה לעולמה בדיוק אחרי היום ההולדת שלה בזמן הזה וחברה נוספת עברה "מכאן לשם" בדיוק אחרי היום הולדת של ביתה ואחרי שעוד נשמות טובות, צעירות וותיקות עשו את המעבר מכאן לשם לעולם האמת. אני מדייקת ומביאה את התקשור הזה במלאות. תודה מנורה תודה דני:

"מסר ליום 3.1.16 מנורה

מהו המסר שלך ליום הולדתך השבוע? (6 לינואר – יום ההולדת של מנורה)

מהו המסר שלך ליום הולדתך השבוע? (6 לינואר – יום ההולדת של מנורה)

בני ובנותי היקרים

יום הולדת הוא מאורע שמח בכל מצב, גם כשאתם חוגגים לעצמכם, וגם כאשר אתם זוכרים את יום ההולדת של אדם שנפטר, אדם שכבר אינו בגוף הפיזי. הבינו לעומק את הלידה מבחינה רוחנית.
החיים בגוף הפיזי נועדו לשרת את יעודה של הנשמה ואת יכולתה של הנשמה להתעלות בהיותה בגוף האנושי, כך שלידה היא מצב שבו הנשמה שחיה שנים כה רבות – מאות ואלפי שנים, שוב מתחילה את פעילותה בגוף, כמו במחזורי חיים רבים בעבר. היא יודעת מה היא רוצה להשיג, היא יודעת מה מחכה לה מבחינה קארמטית, והיא גם מנסה כבר מגיל צעיר להשפיע על רצונות ועל מוח האדם לפעול בכוון שהיא רוצה. אלא שהמוח חזק מידי ודומיננטי מידי בעיקר בגלל הסביבה החברתית שבה האדם גדל, והנשמה נכנסת לצל, פאסיבית, אינה משפיעה.
רק כאשר האדם מודע לתהליך של התפתחות רוחנית ולומד על הנשמה, הוא יכול להפתח אליה, לגלות את רצונותיה ולהשמע לה.
בדרך כלל האנשים אינם מודעים לקיומה של הנשמה, וגם אם הם מודעים, הם אינם יודעים כיצד לקבל ממנה הנחיות. אז החיים עוברים סבל מסוגים שונים, בדומה לחיים קודמים ובמקרים רבים הנשמה גם מדרדרת במיקומה הרוחני. הירידה הרוחנית מתרחשת כאשר האדם מבצע פעולות שנתפשות על ידי העולם הרוחני כפעולות שליליות, דהיינו לצבירת קארמה שלילית.
אז, ביום המוות, הנשמה נפרדת מהגוף, עולה מעלה ומקבלת את המאזן – רמת וסוג הקארמה שאיתו נכנסה לגוף, בהשוואה למצב שבו חזרה מן הגוף.
נחזור ליום ההולדת. זהו יום של שמחה בגלל שברמה הרוחנית היא מציינת את תחילת החיים הפיזיים. אנשים שמבינים את התהליך שתואר כאן גם תופסים את המוות כמשהו חיובי, טבעי, שבה הנשמה ממשיכה את דרכה לסיבוב הבא, למעט אותם מקרים של מוות בגיל צעיר או כל מוות שמגיע בנסיבות טראגיות, שקשה בכל רמה של רוחניות להשלים איתה.

יום ההולדת הוא גם יום שבו האדם עורך מעין חשבון נפש שנתי על מעשיו והישגיו בשנה שחלפה, אולי
גם עם תכנון הפעולות לשנת הלידה החדשה.
היו שמחים. חייכו. השתפרו בכל שנה, גלו את עצמכם מחדש.

ומאחר ובי מדובר במסר זה, אני שוב מזכירה לכם, קוראים יקרים. אני כאן עבורכם. קיראו לי כשאתם זקוקים לי – לריפוי, לברכה, להתייעצות, לכל דבר.

היו ברוכים בעבודתכם

מנורה"

ואני מסיימת את הפוסט הזה בחוויה של התעלות, הבנו עוד משהו עלינו עוד שלב.
והגשם כאן עוזר לנקות ולהתחיל מחדש. שבת שלום. שבת אור.

אשמח לשמוע את דעתך

*


כל הזכויות שמורות - ריקי חן יהונתן - קסם הקריסטלים - © 2012
סמרטקיט - אינטרנט לקידום העסקים