אודותי – קצת על עצמי

 מה אני מציעה:

דרך חווייתית וייחודית להעברת ידע מקצועי ברבדים ועומקים שונים בהרצאות וסדנאות לקבוצות ולתהליכים אישיים. במפגשים חברתיים מהנים ומרתקים. מותאם למגוון אירועים (קבוצות גדולות או קטנות מותאמות לכל הגילאים): אירועים חברתיים ומשפחתיים, מפגשי למידה או גיבוש, כנסים, מסיבות, הפתעות או סתם כיף של ביחד.

מציעה במקצועיות רבה קורסים, סדנאות ותהליכים לקבוצות מודעות התפתחות והתעוררות רוחנית.

מציעה תהליכי איומון רוחני להצלחה, שינוי, ריפוי ופריצות דרך אישיות במגוון כלים מוכחים כיעילים!

מי אני?

מאסטרית הקריסטלים, תלמידה של החיים מדריכה ומורה רוחנית, מגיעה מהעולם העסקי/בנקאי . תאר שני במנהל ותקצוב בהצטיינות מאוני' ת"א. מתמחה בתהליכים הוליסטיים ואנרגטיים בליווי קריסטלים – פעילות המשתלבת עם צרכים ארגוניים  וקהילתיים ברבדים שונים. בוגרת לימודי רפואה אינטגרטיבית, אלטרנטיבה, מודעות ורוח. מנחת מעגלי ומסעות נשים כמו גם מנחת יוגה צחוק ומביאה בדרך מאד מיוחדת מזה 20 שנים, את החיבור והאיזון בין עולם הרוח ועולם החומר לחיים המיטיבים שלנו. עורכת טקסים לריפוי אדמה/אדם/אישה בליווי קריסטלים וקלפי מסר בארץ ובעולם.

מורה ותלמידה רוחנית לתהליכי מודעות אישית. מנחת סדנאות, ייעוץ, אימון רוחני וטיפולים בתהליכים הוליסטיים ואנרגטיים בליווי קריסטלים. כמו גם מלווה אנשים לשינוי ופריצות דרך בחיים לרבות אנשים שפוגשים מקומות מאתגרים בחיים כמו מחלות מאתגרות ושכול.
הייחודית שלי:

 מגיעה עם רקע רחב מהעולם העסקי (מגוונן תפקידים מקצועיים וניהוליים בבנק לאומי – בתפקידי האחרון שימשתי כמנהלת תחום משאבי אנוש במערך תפעול ומינהלה של הבנק – ושרותי המחשוב על שלוחותיו בארץ ובחו"ל). מהמקום הזה משלבת כלים מתחום האימון,  הניהול, הייעוץ הארגוני אל העולם הרוח והאנרגיות ומתוך החוויה הזאת תומכת ומאפשרת אהבה וריפוי לחיבור המיוחד לשילוב: קריירה (ניהול ושיתופי פעולה בהשגת יעדים) , בית, מודעות אישית, צמיחה  והתפתחות רוחנית.

מנחת סדנאות לעבודה אנרגטית בקבוצות ובתהליכים אישיים עם התמחות בקריסטלים ובתהליכי נשימות.

האהבה הגדולה שלי:
לראות את התנועה האנרגטית, לראות את ההתעוררות והצמיחה של אלו שסביבי (כולל עצמי) , לערוך תהליכים וטקסים של החזרת והטמנת קריסטלים לאמא אדמה – לטיהור, חיזוק והתמרה בכל מקום וארגון המבקשים את העשייה האנרגטית הזאת, תוך הבנה שאנו מדללים את משאבי כדור הארץ  (כמו גם את שלנו) ותהליכים מסוג זה משיבים אנרגיה ועוצמות ליקום בכלל ולמיקום הספציפי בפרט – יחד עם בני המקום, הישוב, הארגון והקהילה.

השכלה ונסיון

בוגרת תאר שני מאוניברסיטת ת"א במנהל ותקצוב (1991) .

32 שנות ניסיון ניהולי בעולם העסקי בנקאי בחול ובארץ.

מורה ותלמידה בתחום ההוליסטי, האנרגטי והרוחני מזה 20 שנים. מלווה קבוצות ויחידים בתהליכי צמיחה והתפתחות (מורה של מורים ומטפלים) בטכניקות וגישות.

התנדבות ושרות לקהילה:

מעבר לעשייה המקצועית והעסקית פועלת בהתנדבות ברבדים שונים:

* יזמת ופעילה ב "פורום נשות גדרה והסביבה" – עמותה שלא למטרות רווח לעשייה קהילתית להעצמת נשים.

* יזמת ומפעילה מזה 7 שנים פרויקט "נושמים בגן בילו" –  מפגשי מדיטציות בגדרה, חינמיות לקהילה בחודשי הקיץ.

* מלווה אנשים עם מחלות מאתגרות/סופניות אותם ובני משפחותיהם בתהליך המאתגר בריפוי ומעבר.

* יזמת ומפעילה מועדון יוגה צחוק, שמחה לחיים – בגדרה יחד עם מנחות שותפת נוספות. ובמועדוני קשישים.

 החזון שלי:

אני מחויבת לעזור לעצמי ולפוגשים אותי במסע החיים – המעוניינים לעזור לעצמם: להתבוננות, לתנועה, להתעלות, לשמחה ואיכות חיים ובקיצורשבסיכום לשינוי ולהצלחה!
אני מאמינה שתרגול תמידי של כל אלו יביא לכך שכל שנפגוש במסע חיינו הינו צעד נוסף לריפוי מתוך אתגר. הדרך – היא הדרך, זה הכאן ועכשיו שלנו. וגם ש"אין מקרה במקרה"  כך שאם אתם קוראים שורות אלו והדברים מהדהדים בליבכם – היקום כבר מפגיש בייננו.

קיימים ציטוטים נפלאים שמתארים את הצעידה במסע החיים שלנו – הנה אחד האהובים עלי "לעולם לא ניתנת משאלת לב, בלי הכוח להפוך אותה למציאות" ריצארד באך

ואני כאן למענכם, להשתמע

ריקי-חן יהונתן


כל הזכויות שמורות - ריקי חן יהונתן - קסם הקריסטלים - © 2012
סמרטקיט - אינטרנט לקידום העסקים
דילוג לתוכן