על עצמי (בהרחבה)

טיפה בהרחבה – כמעט כל הסיפור

ובכן, עוד בטרם תסירו באתר או אחרי שסיירתם  בו, אני רוצה לספר עוד על עצמי…..

עד לפני כ12 שנים הייתי "נורמלית" – עבדתי בבנק לאומי שם עסקתי במשך 24 שנים בתפקידים מקצועיים וניהוליים שונים, בתפקידי האחרון שימשתי כמנהלת תחום משאבי אנוש במערך תפעול ומנהלה של הבנק (בין היתר ההי-טק של הבנק). גם לפני כן הייתי בעולם העסקים בבנק ברקליס בקליפורניה. תוך כדי התקדמות החיים למדתי וערכתי התאמות השכלה להתפתחות המקצועית כך שבין היתר הנני בעלת ניסיון עשיר בהנחיה, הדרכה וייעוץ במגוון תחומים עסקיים ובוגרת תואר שני במדיניות ציבורית עם התמחות במנהל ותקצוב מאוניברסיטת תל אביב.

וכך במקביל לצמיחה (וגם הבנות שלנו גדלו ודרשו פחות זמן אימא) למדתי , תרגלתי והתפתחתי בעולם ההוליסטי: בעבודת מודעות, בלימוד גישות טיפוליות שונות אצל מיטב המורים (מאסטר טיפולי ברייקי, עוצמת הרכות, איור-ודה, וורטקס, הילינג, עבודה עם חלומות ,קלפים השלכתיים וסימבוליקה, נרות הופי ועוד…) עד שפגשתי את הקריסטלים!!! ושם החלה ההתכנסות, ההתמקצעות והחיבורים המאוד מדויקים אליה חברו ההתנסויות וההתמחות בשמחה ובהנחית קבוצות ליוגה צחוק בליוי מודעות, קריסטלים וקלפי מסר הנכונים לי היום.

אף שאהבתי מאד את עבודתי בבנק בנוסף להיותו מקום בטוח מבחינה כלכלית , הרגשתי שיותר ויותר מעניין ומושך אותי לשנות כיוון וללכת אחרי החלום – להיות תלמידה ומורה רוחנית – מטפלת אינטגרטיבית. ללוות אנשים במסע שלהם (כמו שהמורות שלי ליוו אותי), לעבוד עם קריסטלים ולהפגיש כמה וכמה יותר אנשים עם עולמם הקסום של אנרגיית הקריסטלים הן בהכרות איתם והן בהתנסויות עמם בטיפולים אישיים, בקריאה בקריסטלים בסדנאות ובהרצאות. אני עדין לומדת ונפעמת כל פעם מחדש על עוצמתם המדהימה של הקריסטלים וההתמרה שהם מביאים לחיי ולסובבים אותי (בני משפחה, חברים, מטופלים ותלמידים).יותר ויותר אני חווה באופן אישי ובליווי מטופלים ותלמידים את המקום הפתוח להעצמה אישית, גדילה ריפוי עד לפריצות דרך משמעותיות ברגע שלקחנו את האחריות לכך.

כך שלפני כ12 ניצלתי חלון הזדמנות ויצאתי לפרישה מוקדמת והנה אני כאן: מלמדת ומטפלת בקריסטלים, מרצה בארגונים עסקיים ובצה"ל במפגשי גיבוש, כנסים ואירועים שונים כמו מסיבות ומפגשי חברים. משלבת הומור שמחת חיים, מודעות ויוגה צחוק אל עולם הקריסטלים. מפגישה אלפי אנשים לעולמם הקסום של הקריסטלים הן בסדנאות והנחית קבוצות, הרצאות, מפגשים חד פעמיים, טיפולים וגם עשיתי זאת באהבה רבה בעיסוקי הקודם כמנהלת לקוחות עסקיים של "סטונאייג' קריסטלים – מתנות מין הטבע" (חנות / גלריית הקריסטלים המקסימה והגדולה ברח' ששת הימים 16 רמת גן – מול קניון איילון טל' 03-5784506).

אתר הבית של סטונאייג'    חלק ממונות הקריסטלים באתר שלי הם באדיבותם.

m1017pageid3099articleid10012piskaid16708

התהליך והמעבר מהעולם העסקי לעולם ההוליסטי הוא מרתק יחד עם היותו מאתגר ומפחיד לעתים בו זמנית מלווה בעליות ונפילות – ההתבוננות בתהליכי שינוי דורשת נחישות ותעצומות נפש. יחד עם כל אלו, הדרך היא הדרך ואני מאושרת לצעוד בה. כמעט כל יום הוא שיעור נוסף במסע החיים. תחושת המימוש הגדולה ביותר באה לידי ביטוי בהתבוננות בתלמידים ומטופלים חווים את השינוי ופריצת הדרך שלהם בתהליך קורס קבוצתי או אישי או טיפול תוך לקיחת האחריות והמחויבות האישית – זה מרגש ומפעים!!!

השלב הבא בהתפתחות שלי בא לידי ביטוי בקריאה פנימית לשחרר את תל אביב לעבור לגדרה ולהתחיל הכל מהתחלה, שם קנינו בית קטן עם בוסתן קטן במושבה הקסומה הזאת ונפתח צוהר לעשייה חדשה ואוהבת. צעד מאתגר למדי שהצריך משאבים לא מוכרים אך הם היו שם חבויים בתוכי ותמכו בתהליכים נפלאים להתמזגות בקהילה, עשייה של חיבורים אנרגטיים הן ברמה העיסקית והן ברמה הרוחנית – והכל קורה מאד מדויק. בגדרה יחד עם קומץ חברות הקמתי ארגון "פורום נשות גדרה" ארגון קהילתי התנדבותי ששם לנגד עיניו את העצמתן של נושת גדרה והסביבה ברמת פנאי חוויה, קהילה והתפתחות עיסקית מקצועית.

רוצה להביא למודעות…הקריסטלים מגיעים אלנו מאמא אדמה ואנחנו מדללים מקורות אלו לצרכים שלנו…(וזה בסדר!) אני מוצאת שיש דרך מיוחדת וחשובה בזמנים אלו להחזיר אנרגיה ותודה לאדמה ולכן אני עורכת טקסים ביוזמתי או ביוזמת ארגונים וקהילות להטמנת קריסטלים לחיזוק האדמה. תהליכים אנרגטיים עוצמתים וחווית ריפוי קסומה לכל משתתף. בעיקר אני אוהבת לשלב ילדים בטקסים מסוג זה – כי הם דור ההמשך שלנו, והם שמתוך מודעות יעזרו לנו לשמור על האדמה.

התנדבות ושרות לקהילה:

מעבר לעשייה המקצועית והעסקית פועלת בהתנדבות ברבדים שונים:

* יזמת ופעילה ב "פורום נשות גדרה והסביבה" – עמותה שלא למטרות רווח לעשייה קהילתית להעצמת נשים.

* יזמת ומפעילה מזה 7 שנים פרויקט "נושמים בגן בילו" –  מפגשי מדיטציות בגדרה, חינמיות לקהילה בחודשי הקיץ.

* מלווה אנשים עם מחלות מאתגרות/סופניות אותם ובני משפחותיהם בתהליך המאתגר בריפוי ומעבר.

* יזמת ומפעילה מועדון יוגה צחוק, שמחה לחיים – בגדרה יחד עם מנחות שותפת נוספות. ובמועדוני קשישים.

היות וקראתם עד כאן, אני מבקשת להודות לכם על ביקורכם באתר, מזמינה אתכם מקרב לב להיפגש עם הקריסטלים בעולמכם ובעולמם. כמו גם להודות לבעלי – בן זוגי חיים שמלווה אותי בדרך (לא תמיד בהבנה אבל הוא כאן כל הזמן), לבנותיי מאיה ונועה (שהייתה להם פעם אימא רגילה, אבל היום הרבה יותר) לחברות שלי ולקבוצות התמיכה שלנו, לקבוצת ידידי הדהרמה שדרכם פגשתי נזירים טיבטים יקרים ולמדתי את המשמעות של כאן ועכשיו בלי הצמדות אבל עם הרבה חמלה. ובהזדמנות זאת תודה מיוחדת ואהבה למורים ולמורות, למורשת המקצועית והאנרגטית שלי (מהארץ ומחו"ל), שליוו אותי בדרך, כל אחד ואחת מהם בזמן אחר ובשיעור שנזדמן לי איתם: שאנטי רובינסון, טובי בראונינג, דר' ברכה תאיר קליין, גף לווין, דר' ערן מגוון, אורית כהן רז, ליאורה גיל, שני תודר, אדם תודר, מיכל ויסלברג, גאיה דורות, טל מוזס, קרוליין אמירה וינדהיים, הכוהנות מקולורדו לילה ואנה, ג'לגה, המורים המגוונים שלי לקבלה…ובעיקר לתלמידים והמטופלים שלי….כי דרך התהליכים איתם אכן מגיעה הצמיחה והלמידה הגבוהה ביותר.

היות ואני עשיתי את השינוי, יצרתי לי מציאות חדשה מאתגרת יותר, פועלת במרחב הזה – מלמדת, מטפלת, מנחת סדנאות ומפגשים עם קריסטלים ועבודת מודעות והתפתחות אישית, ומרגישה אהובה ואוהבת, מוגנת מבורכת ומנצלת את הפוטנציאל המלא הטמון בי – על עולמי הפנימי ועל עולמי החיצוני והכול עוזר לי לעשות זאת – אמן כן יהי רצון……

אני כאן גם עבורכם בכל דרך שתבחרו: קריאה בקריסטלים, ייעוץ, טיפול, ליווי בתהליך אישי וקבוצתי, הרצאות וסדנאות, טיהור בתים ו עסקים, טקסי חניכת אדמה, טקסי  הטמנת קריסטלים לריפוי אדמה/אדם/אישה, טקסי מנדלות (מעגלים מקודשים) עם קריסטלים, וטקסי מעבר…..

ואני כאן למענכם, להשתמע

ריקי-חן יהונתן

rose


כל הזכויות שמורות - ריקי חן יהונתן - קסם הקריסטלים - © 2012
סמרטקיט - אינטרנט לקידום העסקים
דילוג לתוכן