ילדי הקריסטלים – ילדי האור

מה קורה במפגש הקריסטלים עם ילדי האור?

מי הם ילדי  הקריסטלים – האור?

ראשית הם ילדים רגילים ומקסימים כמו של כולנו, אבל יש בהם עוד משהו אחר….עתיק יותר! נתנו להם כל מיני שמות והגדירו אותם בכל מיני הגדרות:

לדור הראשון (בשנות ה- 80) קראו ילדי אינדיגו – בגלל צבע ההילה הסגול/כחול הקסום שלהם, לדור השני (בשנות ה – 90)  קראו ילדי הקריסטל – בגלל אלמנט הקריסטל הסלול בתוך ה – DNA שלהם, לדור השלישי (בשנות 2000 ואילך) קראו ילדי הרינבו (הקשת בענן). והם ממשיכים להגיע למשפחות שלנו – המלאכים הקסומים האלו.

כשנכדתי הראשונה נולדה 8/2010 ניהלנו (היא ואני) שיחות אנרגטיות והבנתי שהיא שייכת לשושלת אבל לא חוויתי אותה כאחת מאלו כאן שצינתי. אז נתתי לה שם זמני

Star  shine.

עד שקריון ומרעיו ימצאו את השם המדויק – כמה התרגשתי שחצי שנה אחרי זה קיבלתי מייל עם  סרטון והמידע על הדור החדש והפעם קוראים להם ילדי הכוכב…

 החוכמה לזהות אותם, לדעת שהם מיוחדים, שהם נשמות עתיקות, שהם יודעים, שהם באו לכאן במטרה להיטיב עם היקום וללמד אותנו איך לחיות כאן חיים טובים יותר כחברה, זה אל זה, עם בעלי החיים והעצים והצמחים שאיתנו.

ילדי האור מכירים את הקריסטלים, הם אוהבים אותם, הם "יודעים" איך זה עובד ? וההתרגשות היא רבה כשהם פוגשים את הידע והאנרגיה המוכרת. קחו ילדים למקום בו יש מצבור של קריסטלים וכל תשומת הלב שלהם  והאהבה הרבה שם, ברמת ריכוז גבוהה ומדויקת.

 מי או מה הם הקריסטלים?

הקריסטלים הם מינרלים אנרגטיים שנוצרו במהלך מיליוני שנים במעמקי כדור הארץ, בתהליך ההתגבשות אגרו בתוכם אנרגיה רבה. אנרגיה =אור = ידע = עוצמה ולפיכך, מהווים כלי עזרממשי ומוחשי התומך בנו בכל רובדי חיינו. כאשר אנו בתהליך צמיחה אישית , פיתוח והגברת המודעות נוכל להיעזר בתדרים האנרגטיים של הקריסטלים לצרכים פיזיים, רגשיים, שכליים, רוחניים ואינטואיטיביים. באמצעותם אנו לומדים להתכוונן ל: שחרור חסימות אנרגטיות, התפתחות אישית ורוחנית, בריאות וריפוי עצמי, אהבה, רוגע, בטחון והגשמה עצמית, שמחה, ריכוז, זיכרון, אינטואיציה, איזון גוף/נפש, מיקוד פעילות וסדרי עדיפויות, תקשורת, קבלת החלטות ועוד…

כשהכנתי את הכתבה הזאת נזכרתי שראיתי פעם סרטון ביוטיוב  על הנושא…אני מצרפת לכם כתבה על רעיון שראינו את חברתי יעל עיני  ( שהיא ילדת אינדיגו בעצמה) מומחית להורות מודעת  ..הקליקו כאן לצפייה בשיחה

 איך קורה החיבור בין הילדים לקריסטלים?

מה שאני אוהבת במגע עם ילדי האור זה שהם "יודעים" החיבור שלהם לקריסטלים הוא מולד, הידע אצלם והם רק נזכרים בידע – לדוגמא יונתן ודניאל שני אחים – ילדים רגילים כמו של כולנו והם גם ילדי אור כמו רבים מהילדים של היום. ההורים שלהם אנשי עסקים "רגילים", יחד עם זאת גם פתוחים לנושאי הרוח והשתתפו באחת מסדנאות ההילינג קריסטלי בהנחייתי. הקריסטלים התחילו להגיע לביתם והילדים נמשכו לאנרגיה והתחילו גם לשחק איתם. דניאל, הקטן מביניהם, מיד ידע מה עושים איתם – אוסף לסלסלה מה שנראה לו מתאים ויוצר על גופו מערך (ככה אנחנו קוראים להנחת קריסטלים על הגוף לריפוי). כשנשאל אם  הוא רוצה לבוא לקורס ללמוד על הקריסטלים והאיכויות שלהם – הוא ענה שהוא לא צריך כי הוא כבר יודע, והוא אכן יודע – אולי הייתי צריכה לציין  שהשיחה הזאת התנהלה איתו כשיהיה בן שנתיים וחצי.

 ילד אחר – דורון היה בן חמש כשהיגיע אלי עם דלקת חריפה בעיניים, ילד "רגיל" מבית "רגיל" עם הורים בתחום ההיטק והבנקאות – לא מדברים בבית שפה "רוחנית או אנרגטית" – הכי רגיל שיש! ברגע שנחו עיניו על הקורץ קריסטל שלי התחיל לדבר בלהט וסיפר לי מה האבן עושה ואיזה שימושים יש לה (לרבות הולכה של חשמל לאור) כאילו שפתח ספר על קריסטלים והקריא מהכתובים – כאמור הוא היה בן 5 ועדין בגן חובה. ילד שלא אמור לדעת שהקוורץ הינה אבן מוליכה אור שיחד עם הרובי (אבן האודם המוזכרת גם באבני החושן של הכהן הגדול) מהווה את הבסיס  לטכנולוגית הקרן לייזר אותה כולנו מכירים. 

 אחרי שצפיתם בסרטון המדהים הזה (תודה לחני יזרעאלי נוי שהעבירה לי את הקישור – בדיוק כשחיפשתי במינד משהו מוכיח , דוגמא אם  תרצו…וסליחה שהוא לא מתורגם )אז….אתם המבוגרים, מורות, גננות, הורים, אחים, אחיות, סבים סבתות מוזמנים לחשוף את הקטנטנים האלו שאיתכם לעולם הקריסטלים. הקריסטלים, מינרלים אנרגטיים שנוצרו במעמקי כדור הארץ ובתוך תהליך ההתהוות נאגרה בהם אנרגיה רבה שתומכת בנו בכל רובדי החיים – וילדי האור האלה פשוט כבר יודעים את זה הם יודעים איך זה עובד לטובתנו העליונה. עוד סיבה למה לחשוף אותם לעולם הקריסטלים – כי בדרך הזאת עולמם עשיר יותר והמשחקים הקריסטלים "משחררים" קצת זמן מחשב……נקודה למחשבה!

 רעיון לגננות בגני הילדים ומורות בבתי הספר

זה התחיל לפני כמה שנים ממשתתפת אחת בקורס קריסטלים שלי גננת במקצועה, אליה הצטרפה עוד אחת ועוד אחת….שיצרו בגן פינת קריסטלים. הניחו בפינה בצלוחית מיוחדת מספר קריסטלים וקראו לה "פינת האנרגיה". פינה שהפכה להיות מאד אהובה בגן. הילדים מעת לעת הולכים לפינה לוקחים קריסטל ו"מקבלים" אנרגיה טובה וחדשה, נרגעים מרגע קשה, עושים שולם עם חבר שרבו איתו, נרגעים מבכי, מפתחים סבלנות ועוד….כיד הדמיון הטובה ויש להם, תודה לאל, לילדי האור יש הרבה דמיון.

כאן אצלנו בגדרה העברתי לפני כמה שנים, ביוזמה משותפת עם  שפרה מזרחי מנהלת תחום הגיל הרך במתנ"ס גדרה, מפגשי קריסטלים לגננות ולסיעות של צוותי הגיל הרך בגנים ובמעונות של המתנ"ס. המפגשים היו קסומים למשתתפות עם הרבה הרגשה של עוד והפתיחות נולדה….יש כבר גן אחד גן ברוש עם הגננת אורית  מודלינגר שנרתם  לחיבורים האנרגטיים ויחד עם אמא בגן – ורד  לוי  שיצרה סדנת קריסטלים מיוחדת לקטנטנים… וגם מתחילים לעשות איתם קצת מדיטציה ודמיון מודרך….ורואים אור. נולדה תנועה ושפה חדשה שמחברת את הילדים באמצעות הקריסטלים אל הלב והרגשות שלהם. אז….אתן מוזמנות לצרף גם את הגנים והכיתות שלכם לפעילות הכל כך ברוכה הזאת. ניתן לפנות אלינו לתמיכה, הסבר ורעיונות נוספים.

 רעיונות לימי הולדת

יותר ויותר אני פוגשת הורים שמקשיבים לילדים שלהם ומאפשרים כניסה לקריסטלים הביתה, אני פוגשת ילדים שאוספים אותם, יוצרים איתם, משחקים איתם ומספרים את הסיפורים שלהם. אם פעם הייתי מוזמנת  להנחות מסיבות ימי הולדת רק של מבוגרים, מסיבות רווקות, מעגלי נשים ואירועי גיבוש – היום אני מוזמנת לערוך מסיבות בת ובר מצווה, וגם לקטנטנים יותר – והחוויה איתם היא כל כך אחרת, גם להם זה סוג של חדש ישן. ההרגשה פשוט מפעימה אותי מחדש כי החיבור שלהם עם הקריסטלים מדהים! צריך לראות את זה כדי להבין.

אז….. בוודאי יש לכם בבית וסביבכם ילדי אור שכאלו ! אשמח מאד אם תשתפו אותי במייל בסיפור של הילדים  המיוחדים שלכם ואשמח לספר כאן במדור ולהעצים את כולנו ואם יש לכם שאלות אשמח מאד לענות ולעזור.

ואני כאן למענכם, להשתמע

ריקי-חן יהונתן


כל הזכויות שמורות - ריקי חן יהונתן - קסם הקריסטלים - © 2012
סמרטקיט - אינטרנט לקידום העסקים
דילוג לתוכן