קורסים ומפגשי חוויה

מגוון פעילויות וטקסים: מעגלי נשים*גיבוש ארגוני*קריסטלים*חלומות*קלפים*טיהור בתים ועסקים*שפע*הטמנת קריסטלים באדמה. 

דרך מרתקת להעברת ידע בתחומים מעולם המיסטיקה ברבדים ועומקים שונים בטקסים, הרצאות וסדנאות ובמפגשים חברתיים מהנים ומרתקים. מותאם למגוון אירועים (קבוצות גדולות או קטנות): אירועים חברתיים ומשפחתיים, מפגשי גיבוש, כנסים, מסיבות, הפתעות, מעגלי נשים, או סתם כיף של ביחד.


לפרוט הקורסים  המלאים אותם אני מעבירה אנא עברו לעמודי הקורסים והסיליבוסים (או הקליקו כאן)


מפגש חוויה חד פעמי: מפגש מרתק עם קסם הקריסטלים


הכרות ראשונית וחשיפה חווייתית לקסם הקריסטלים (איכויות, תכונות ופוטנציאל ריפוי) וחיבורם למרכזי האנרגיה (הצ'אקרות) שלנו ולחיינו. במפגש נוכל, כל אחד/ת לבחור קריסטל אישי ולהנות מתכונותיו ומהאנרגיה המיוחדת שבאמצעותה ניתן לשפר ולהעצים מקומות שונים בחיינו: אהבה, חברות,זוגיות,תקשורת, זיכרון, בריאות, בטחון עצמי, רוגע, הקלה על מתחים ולחצים, הצלחה, הגשמה עצמית, יצירתיות, שפע ועוד….מפגש מהנה במיוחד, יוצר חיבורים נעימים והתעניינות הדדית בין המשתתפים בשילוב הומור ויצירתיות.


מטרת מפגש חד פעמי הוא בעיקר : כיף, גיבוש, חגיגה ואיחוד לבבות….לכן אני אוהבת לשלב במפגשים מסוג זה –  גם קבלת  מסרים מהקריסטלים ומהקלפים. אני עובדת עם כ 30 סוגים שונים של קלפי מסר השלכתיים. עוד מידע חשוב משתתפי הסדנא מקבלים  שי קריסטל אישי אותו הם בחרו…וככה , האנרגיה הטובה הולכת איתם גם הביתה.


אפשר שנחווה קריאה בקריסטלים, כלומר מפגשים אישיים (פינת מיסטיקה) שבה המשתתפים בוחרים קריסטלים ועל פי הבחירה אני מבצעת אבחון, כמו מפה שלנו או קוראת מסר מהקריסטלים לרבות הכוונה ל"טיפים" מועילים לדרך התנהלותינו – מפגש מרתק עם עצמנו באמצעות קסם הקריסטלים.


דבר אחד בטוח….האורחים ומשתתפי הארוע ….יהנו ברמות…אין דברים כאלה…החיבור של האנשים וגם הסקפטיים שבחבורה…יוצאים נפעמים , שבעי רצון – עם צוהר חדש לעולם האנרגיות.


כל הזכויות שמורות - ריקי חן יהונתן - קסם הקריסטלים - © 2012
סמרטקיט - אינטרנט לקידום העסקים
דילוג לתוכן