ריברסינג קריסטלי

נשימות מעגליות בליווי קריסטלים

שילוב מנצח של שתי גישות עתיקות להילינג

הנשימה המעגלית/ המחזורית וההילינג הקריסטלים

הפעילות המבורכת הזאת מבוצעת בהנחיה משותפת שלי עם חנה אור

חנה אור היא "ריברסירית" מהמובילות בתחום בארץ

סדנאות מרוכזות – חמישי עד שבת

אנחנו מזמינות אתכם לסדנת סוף שבוע של:

מדיטציות, תקשורים, צחוק, שחזור גילגולים, rebirthing

שחרור לחצים וגילוי העוצמות המופלאות שנמצאות בנו באמצעות נשימות  מעגליות ובתמיכת הקריסטלים.

אין ספק – אחרי סוף שבוע כזה….החיים שלנו נראים אחרת!

במלון "צל הרים" בים המלח נחווה במשך סוף השבוע, סדנא חוויתית כמו גם השלווה והשקט של ים המלח.

אתם מביאים את עצמכם ואנחנו את כל היתר!

לפרטים נוספים, תאריכים והרשמה צרו עימנו קשר

ריברסינג קריסטלי – איך זה עובד ? ומה יוצא לנו מזה?

"המילה נשימה מרמזת על הרבה יותר מאשר הפעולה הפיזית של שאיפת אוויר לתוך הריאות ונשיפתו. נשימה היא נקודת המפגש בין השכל, הגוף והרוח. כל שינוי במצב המנטלי משתקף תחילה בנשימה ואחר כך בגוף." דיפאק צ'ופרה

עובדות על נשימות:

בממוצע אדם נושם 18,000 עד 20,000 נשימות ביום. כלומר, מדובר ב- 20,000 ליטר אויר, במשקל, זה פי 35 מהכמות שאנו מקבלים מהאוכל והמים שאנו צורכים.  כ – 90% מחומרי הבניה של הגוף באים מהאוויר שאנו נושמים. רק כ – 10% באים מהאוכל שאנו אוכלים. חמצן הוא הדלק אשר שורף את המזון שלנו. אנו יכולים לחיות 10 – 14 ימים ללא אוכל, 4 ימים ללא נוזלים, שעות אחדות ללא חום, אך רק 4 דקות ללא אוויר, לפני שנגרם נזק מוחי.  אוויר הוא היסוד המופץ במהירות הגדולה ביותר בגוף. הוא נכנס מיד לזרם הדם.  נשימה עמוקה יותר משפרת את פעילות התאים ולכן את עצם כוחנו. ללא נשימה לא נוכל לדבר.  אנו זקוקים לחמצן כדי שהמוח יוכל לחשוב ולעבד את מזוננו.

אז מה לכל סיפור הנשימות ולחיים שלנו?

למדנו במשך השנים, שהדרך הכי עוצמתית להרחבת הכלי וכן להתפתחות אישית, היא דרך הנשימה. הנשימה המודעת משחררת, את השרשור של המחשבות הבלתי פוסקות במוחנו.

ככל שאנחנו מודעים יותר לנשימה אנחנו מתחברים עם נשמתנו, עם המקום הנקי שהוא קריסטלי. האטת שטף המחשבות מאפשרת לעצמנו להתרוקן על מנת להכניס לגופנו אנרגיה חדשה.

ככל שאנחנו עוצרים את נשימתנו אנו למעשה תוקעים בתוכנו אנרגיה כבויה, שאינה יכולה לצאת ואז היא מתפוצצת בתוכנו – כך נוצרים בנו : כאבים, קשיים למיניהם, עצב, פחדים, מחלות וחרדות- שהם המקור למחלות התקופה של ימינו.

בתהליך של הנשימה המודעת אנו מודעים לאוויר הנקי הנכנס לתוך גופינו ואיתו למחשבות הנקיות. ברגעים הללו אנו שולטים בכל ה"מסתננים" שמנסים להיכנס למחשבותינו ללא תשומת לב – אנו למעשה שומרים מי נכנס לתוך ביתנו וכמו שנשמור על ביתנו ולא נכניס אליו אויב וזוהמה, כך למעשה אנו מתבקשים  לשמור באמצעות הנשימה המודעת  על ניקיון המחשבות שנכנסות לתוך תוכנו.

מצאנו שנשימה המודעת היא כלי נפלא להכנסת החיובי ולהוצאת השלילי מתוכנו.

מובן מכאן שתהליך ההוצאה של האוויר, הנשיפה, הוא תהליך חשוב ביותר- כי באמצעות

הנשיפה אנו מנקים מתוכנו את הפסולת, שהצטברה ואיננו צריכים לשמור אותה  עוד.

בזמן הנשימה, השאיפה – אנו מרחיבים את הכלים  מהמקומות הצרים והסגורים שבתוכנו.

ככל שאנחנו נושמים למקומות הצרים שלנו, אנו שוב מתרחבים, ואז מוצאים  את היופי, את הסליחה, ואת האהבה, שתמיד שוכנת בתוכנו-כמו השכינה, הרוח האלוהית.

בתהליך של הנשימה המודעת אנו מכניסים אור לגופנו וחושפים את מקומות החושך, והחרדה שבתוכנו. אנו מאירים את מקומות הפחד, אין האונים, הכאב, המרירות והתסכול והם כולם יוצאים  החוצה.

אפשר גם להסתכל על הפחד כביטוי לעבדות שלנו, האוויר והמחשבות הטהורות שאנו מכניסים הם הביטוי לחרות ולחופש. כך בתהליך של נשימה מודעת אנו עושים סדר וניקיון בחיינו, ואיתו מגיעה האמונה והידיעה שהכול בסדר.

דאגה – סימפטומים בגוף

התכווצות, דופק לב מואץ, התקשות, נשימות עמוקות, נשימה לא סדירה, תעוקה בחזה, דופק מהיר והלחץ דם קופץ כלפי מעלה.

כאשר יש לנו דאגות יש שינויים בחומציות הגוף – גוף חומצי יהיה יותר עם פניות למחלה, וירוסים ובקטריות מתבייתים ונקלטים טוב יותר בגוץ חומצי. ומכאן מחלות רבות מנזלת עד סרטן. גוף חומצי משפיע באופן חד משמעי על מערכת המעיים ויהיה פנוי ופתוח לבעיות עיכול , צרבות, שלשול, עצירות, אולקוס, קרון, קוליטיס, אבנים בכיס מרה ושער מזיקים.

היות מטבענו אנו דואגים, המצב במדינה ומסביב לא מוסיף נחת ושלווה. מערכות יחסים מורכבות בבית ובעבודה, מצבים כלכליים (דאגות אישיות ואוניברסאליות) , מצבים פולטים, דאגה לילדים שיוצאים מהבית, נהיגה, מחלות, בני זוג שלהם, כלכלה – אין סוף סיבה לדאגות.

מה אפשר לעשות ?

ערור המודעות! על ידי נשימות, מדיטציה ודמיון מודרך.

מחקרים מוכיחים – עיסוק של 20-25 דקות ביום בתהליך של נשימות, מדיטציה ו/או דמיון מודרך מהווה נטרול הנזק ברמת המקום וההיסטריה שאנו נותנים לדאגות להשפיע עלינו.

הנשימה, ההרפיה והמיקוד הם שעושים את ההבדל והשינוי להשתמש בכוח המחשבה לטובותינו.

לעיתים כשיש חדשות רעות מאד, פיגוע או כל בשורה קשה – לנסות , אם ניתן רק לעצור טיפה ולנשום.

איך הקריסטלים משתלבים בתהליך?

היות והקריסטלים הם מינרלים אנרגטיים שנוצרו במשך מיליוני שניים במעמקי קליפת כדור הארץ, הרי שבתהליך ההתגבשות נאגרה בהם אנרגיה רבה. לקריסטלים הרכבים כימיים ומבנים פיזיקאליים מוגדרים ומדויקים  – לפיכך, מהווים הקריסטלים כלי פרקטי ומוחשי לתמוך בנו בתהליכי החיים ברבדים שונים. ההילינג הקריסטלי מאפשר את החיבור שלנו אל האני הפנימי/העליון שבנו, ממגנט אלינו אהבה, בריאות ושפע תוך מיקוד תשומת הלב שלנו לתהליכי מודעות, בטחון והגשמה עצמית ותמיכה בתקשורת שלנו ראשית עם עצמנו וכמובן עם האחרים הנוכחים בחיינו.

לסיכום,

בעבודתנו (חנה אור ושלי) עם אנשים הן כקבוצה והן כיחידים, אנו רואות ברכה רבה בתהליך הריברסינג  הקריסטלי, בעבודה עם נשימות שהוא מונחה ברכות, הקשבה, אהבה ואמפטיה המניבה ריפוי.

 כאמור, הנשימה היא מקור אנרגיה לחיים, לריפוי ולטיהור. הקריסטלים הם אנרגיה מינראלית מהטבע תומכת ריפוי. בזמן נשימה רגועה, אנו עוברים למצב של חילוף חומרים בונה, המאפשר פעילות ערה רגועה המשפיעה על יצירת החלבונים, השומנים והפחמימות בגופנו- כל אלו יחד עם התמיכה של המודעות שלנו והקריסטלים יעצימו אותנו למקומות חדשים ובונים.

מקווים שהכתבה מעניינת ותעזור לכם. תודה שלקחתם את הזמן להיות ולנשום אתכם ואתנו.

ואני כאן למענכם, להשתמע

ריקי-חן יהונתן

מקצת מהדברים שנשים שכתבו לנו על החוויה שלהן

לריקי ולחנה מורות דרך בחסד עליון

 עבר שבוע מאז החוויה המדהימה בים המלח. לזמן יש יתרונות משלו ובעיקר מאפשר לתת לחוויה לשקוע פנימה ולהתמזג עם העוצמות הפנימיות שבתוכנו. אכן, זו הרגשתי – החוויה היתה מעצימה, מעוררת שיח פנימי והביאה איתה שלווה פנימית וחיבור לידע קדום.

נהניתי מחברותי לקבוצה ומהאפשרות לראות זויות ראייה שונות בכל הקשור לתפישת הישות המיוחדת שנקראת אישה.

ההנחיה המשותפת שלכן נעשתה בהרמוניה וכל אחת מכן נגעה בנפשי בדרך הייחודית לה ועל כך – ת ו ד ה !!

לאחר שחזרתי חוויתי נפילה גדולה מבחינת אנרגיות – מין תחושה של מעבר חד משלווה מוארת לשיגרה מעורפלת. אז אפשרתי לעצמי יום "דיכי" ואח"כ החזרתי את האור כי הרי הוא נמצא איתנו בכל מקום ובכל שעה – רק צריך להזמינו – פשוט כל כך.

היה מצויין ושוב תודה רבה.

באהבה

חנה

לריקי וחנה היקרות

 רציתי להודות לכן על חוויה מיוחדת ומעצימה. הגעתי למפגש הריברסינג ללא ידע מוקדם ועם ציפיה להפתעה ולחוויה שונה ומחדשת. מבחינתי, המציאות עלתה על כל דימיון. שמחתי שלא הארכנו בדברי הקדמה אלא הפשלנו חזיות, השתרענו ופשוט התחלנו לנשום, לחוות, לנסוע בזמן לתקופות ומראות שחלקם הצחיקו וחלקם הבהילו אבל כולם היו השתקפות של עצמנו ונשמתנו. השילוב של קריסטלים היה משמעותי וחשוב -בזכותם כאב הראש שתקף אותי בתחילת הריברסינג התפוגג ונעלם ואיפשר לי להמשיך במסעותי בחלל הנשמה ללא הפרעה.

נהניתי מאוד גם מה- SHARING שלשם שינוי ריתק אותי (לצערי אני נוטה להשתעמם בקבוצות גדולות) ולו משום שכל אישה חוותה חוויות בעלות עוצמה שנגעו בי וריתקו אותי – אין ספק שהסיפור הלא ייאמן של יעל ורמי העלה יחד עם החיוכים את עניין הטלפטיה לגבהים חדשים.

הייתן קשובות ויצרתן אווירה נעימה שהצליחה להכיל את כל הסיפורים והפחדים ופשוט היה מפגש מרתק שיצר בי רצון לעוד ואעשה זאת אתכן עוד…

תודה רבה ואשמח אם תפתיעו אותי עוד ועוד…פשוט כי זה מרגיש טוב…

חנה

 

רוצה לספר איך הרגשתי 

בריברסינג הקריסטלי,הרגשתי מצוין מעצים מבהיל (חיובי) ועדיין מסתובבת עם משהו בתוכי שאניני יכולה להסביר, בהגדרה, ההרגשה עילאית בלי להיסחף לה, תודה על שהכרתי אותך ריקי , רוצה לציין שאצלי הדברים לוקחים יותר זמן בהכל כל דבר אני צריכה להתבשל ולוקח לי זמן להגיב אז תקווה שתהיה לך סבלנות ושב תודה ונשתמע שרה

היי ריקי, שבת שלום,

רציתי לומר שסדנת הריברסינג הקרסטלית הייתה עוצמתי מאוד בעבורי.

נשארתי ללא מילים ועם חוויה שהשאירה אותי בחוויה שיש בה הרבה עומק וחשיבה עצמית.

חסר לי כרגע העיבוד. הידע כיצד להשתמש בחוויה על מנת להתקדם ולהתפתח בהמשך אבל אני מניחה שהדברים ימשיכו לחלחל וכמובן אגיע לסדנאות ומפגשים נספים .

אני מודה לכן, לך ולחנה על ההזדמנות לחוות את החוויה ,על הנתינה  והשיתוף.
נשיקות וחיבוקים.

גולדי

לריקי שה" נתן לך כל כך הרבה חן ולחנה שכולך אור

תודה על חוויה כה מיוחדת.

ההרמוניה ביניכן הייתה מושלמת

האווירה הייתה פשוט נהדרת.

הדיוק בתכנים ובפשטות,

ההכלה של כל אחת,עם כזו בהירות.

היכולת לראות ולהבחין

האפשרות להיות ולהבין.

עם כל כך הרבה אהבה

ושירת מלאכים

עברנו אתכן מסעות רבים

בהצלחה רבה וללא היסוסים.

השריתן עלינו בטחון ושמחה

התמלאנו באור ובדרך צלחה

ולכן אומר במלוא הכנות

היה נפלא ואתן נפלאות

תודה גדולה מכל הלב.

מאורנה נחום.


כל הזכויות שמורות - ריקי חן יהונתן - קסם הקריסטלים - © 2012
סמרטקיט - אינטרנט לקידום העסקים
דילוג לתוכן