ליווי במחלות מאתגרות/סופניות

ליווי במחלות מאתגרות לעיתים סופניות

פעילות אותה אני לא משווקת, לא מפרסמת, וגם לא גובה בגינה שכר אלא תהליך שהוא כולו התנדבותי.

זוהי עבודה עם חולים במחלות מאתגרות הנתפסות כסופניות. אני מעדיפה לקרוא לזה ליווי רוחני לנשמה בעודה עוסקת בתהליכי קבלה של מחלה או פרדה מהגוף הפיזי הנוכחי שלה בחיים הארציים האלו "בגלגלו הזה".

היות ואני מאמינה גדולה באין מקרה במקרה – הרי שנקראתי "לדגל" לעסוק בפעילות זאת לא ממקום של למידה ובחירה מודעת. פשוט, אחייניתי היקרה טל  למדן חלתה בסרטן וכך יצא שליוותי אותה במשך 4 שנים עד לרגע יום מותה ובחירתה להשתחרר מהסבל של הגוף. במקביל ליוותי את בן דודי היקר יוסי שפרבר בתהליכים דומים – אותו ובני משפחתו במשך 9 שנים עד לרגע הבחירה.

ומכאן זה כבר התגלגל הלאה – המידע התרחב היות וכשעוסקים במשהו בעניין מתפתחת מיומנות, והלקוחות הגיעו וממשיכים להגיע. למעשה הטיפול הוא מאד אישי. אני לא מבטיחה ריפוי והחלמה, אנחנו משוחחים, אני בהקשבה רבה, אני עוזרת בהקלה בכאבים הפיזיים ובכאבי הלב, מדברים על הפחדים, מדברים על בני המשפחה שנשארים כואבים מאחור. לעיתים אני גם עוזרת בחיזוק בני המשפחה . אני לא מתיימרת לרפא – אני עוסקת באהבה ללא תנאי, בקבלה, בסבלנות ומשתמשת בכל הכלים האנרגטיים שעומדים לרשותי מדמיון מודרך עד קריסטלים וכל מה שבינהם.

התהליכים דורשים הרבה אנרגיה, מחויבות הדדית, סבלנות ובדרך כלל מלווה רק אדם אחד בתקופה מבחינת הטוטאליות הנדרשת. ולא במפתיע ליקום יש את הדרך המופלא להפגיש אותי עם אלו שזקוקים לאנרגיה שאני יודעת להביא.

כל הפעילות הזאת נעשית בהתנדבות ואם למשפחה יש יכולת אני ממליצה להם לתרום לכל ארגון שנכון להם לפי הבנתם.

אני מודה לכל אלו שנקרו בדרכי לתהליכים האלו. צעירים כמו גם מבוגרים. מודה למשפחות שאפשרו את המפגשים וגם ראו אולי סוג של הקלה בתהליכים המאד מורכבים האלו.

לנוחותכם אני מביאה כאן חשבה מתוך תרגום של תקשור של קריון על הנושא של המוות. המידע רחב מאד ואני במיוחד אוהבת את ההסבר הזה. קוראים למאמר "איפה דודה מרתה?"

מוות למעשה הוא לא סיום הוא מעבר…מוות הוא מה שאנחנו עושים כשאנחנו לא בכדור הארץ. זה נשמע לנו מוזר  אבל קריון אומר ( וכמובן לא רק הוא)  כלומר בשפה שלנו כשאנחנו אומרים דודה מרתה מתה..מבחינה אנרגטית היא רק עברה חדר (שאנחנו לא יודעים על קיומו)  ומחליפה שם בגדים – או כמו שאני מבינה את זה "גלגול נשמות" לשיעורים הבאים שלנו. הנושא רחב ומורכב יותר ועל כך בפעם אחרת.

ואני כאן למענכם, להשתמע

ריקי-חן יהונתן


כל הזכויות שמורות - ריקי חן יהונתן - קסם הקריסטלים - © 2012
סמרטקיט - אינטרנט לקידום העסקים
דילוג לתוכן