הגנות אנרגטיות

בימים אלו של מלחמה, בלבלול ותסכול – יותר מתמיד יש הרגשה וצורך בהגנה אנרגטית.

בדף הזה אסביר למה בכלל צריך הגנה ואיך ניתן לעשות זאת בטכניקות שונות.

תורה הקוונטים מספרת לנו על החלקיקים הקטנים ביותר הקיימים – הקוונטים,  חלקיקים אלו בלתי נראים לעין ומהם מורכב כל דבר בעולמנו .

השוני בין חפצים או צורות חיים , תדרים או כל דבר אחר הקיים הינו דחיסות הקוונטים. בחומר מוצק הדחיסות רבה. באנרגיה שאינה נראית לעין החלקיקים מפוזרים במרחב בדחיסות נמוכה יותר.

 כל חפץ דומם, חי או צומח ולפיכך גם אנחנו מפיצים סביבנו שדות אנרגיים אותם פגשנו כהילה/ שכבות/גופים עדינים. שדות האנרגיה קולטים מן החוץ ופולטים מן הפנים אנרגיות שונות.

מטרת ההגנה הינה למנוע  כניסה של אנרגיה שלילית,  זרה ולא רצויה לשדה האנרגיה שלנו – להילה שלנו. הדרך לכך היא כמובן בתהליכי היטהרות, מסע התפתחות ומודעות  שיכולים להיות ארוכי תווך. בעזרת טכניקות של הארה פנימית וחיצונית של ההילה העוטפת אותנו נוכל ליצור הילה מוארת אשר תגן עלינו ותמשוך לחיינו אנרגיות מעודנות ומוארות.

 קיימים כמה חוקי יקום בסיסיים לפיהם מתנהלים חיינו, אליהם מתמזגים פעולות אנרגטיות שאנו עושים כמו למשל  הגנות, אציין אותם כאן רק ברמה של כותרות:

* אנחנו יוצרים את המציאות של עצמינו.

* המציאות שלנו מורכבת מקורות ומעשים (כלומר יש דברים שאינם תלויים בנו).

* דומה מושך דומה עם זאת לקבל  את עקרון ההפכים המשלימים.

* חוק האהבה –  הנתינה והקבלה.

* חוק ההרשאה -לאפשר קבלה גם של דברים המגיעים באופן שונה ממה  שהזמנו.

 כאשר אני מכיל/ה ומוקף/פת באור לא יוכל דבר ,פרט לאנרגיית האור, לחדור אלי.

 מתי נעשה הגנות:

בימים אלו של מלחמה עודנו דואגים לילדים  ולחיילים שנלחמים עבורנו להגנתנו, בימים של אי שקט, דאגה לאחר, כל בוקר (אחרי מקלחת), לפני טיפולים, במצבים בהם אנו עומדים להיתקל באדם או מקום שאין אנו רוצים לספוג את האנרגיה המוקרנת מהם – נוכל ליצור סביבנו הגנה של מעטפת  אור. הטכניקות רבות ופשוטות כל מה שצריך זה לכמה שניות לכוון תשומת הלב שלנו עמוק פנימה לנשימה ולכוון את עצמנו לדימיון מודרך תוך אמירה פנימית או אפילו אמירה שקטה עם השפתיים או אמירה בקול (איך שמרגיש נכון לסיטואציה). בכל מקרה אני מאמינה שאנחנו לא לבד כאן ואנחנו מלווים ושמורים ופעולת ההגנה האישיות מצטרפת להוויה הקיימת.

אפשר לכלול בהגנה שלנו גם בני משפחה, מטופלים, חברים, רחוב, עיר, ארץ וכו'…

 אפשר, רצוי וכדאי לצרף לתהליכי הגנה קריסטלים שונים: קוורץ (חלוק או גנרטור), סמוקי קוורץ, אפופולייט, אמטיסט, פלורייט, סלנייט  או אחרים שמצויים עמכם.

 טכניקות שונות להגנה:

מפורטות כאן גישות וטכניקות שונות ראו מה מתאים לכם.

 1. תפילה לשמירה והגנה.

    מימיני מיכאל  (להרגיש נוכחות מימין).

    משמאלי גבריאל (להרגיש נוכחות משמאל).

    מלפני אוריאל (להרגיש נוכחות מלפנים).

    מאחורי רפאל (להרגיש שתי כנפים של ריפוי עוטפות מאחור).

    ומעלי שכינת אל.

    נצייר לעיני רוחנו/ נדמיין את אותיות י ה ו ה  יורדות מלמעלה למטה, מציפות אותנו באור מגן.

    ננשום, נגיד ונרגיש " אני מוגן/נת ".  ננשום.

 2. נדמיין כי אנו ממקמים את עצמנו בבועה של אור, בענן של אור, במגן דוד, בפרמידה או מרכבה או  עוטפים  את עצמנו בסמלים איתם אנו עובדים.

   נאחוז בקריסטל או נחבר אגודל לאצבע.

   ננשום, נגיד ונרגיש " אני מוגן/נת ". ננשום.

    הגנה דומה מאותו סוג לדמיין בועה לבנה ואחר כך בועה כחולה (פילטר חזק יותר – למשל בקניונים).   הגנה טוטלית: חזקה יותר לזמו מוגבל (כמו פגישה מסוימת) שמרגישים צורך יוצרים  בועה  לבנה, כחולה ולבסוף שחורה. הגנה זו יש להתיר לאחר הארוע.

3. נתפלל ונברך במה שנבחר כמתאים לנו- למשל: " שמע ישראל אדוני אלוקינו אדוני אחד ".

   תהילים צא : "..אמר ליהוה מחסי ומצודתי אלהי אבטח בו…..כי אתה יהוה מחסה עליון.."  תהילים  קכ"א : "..שיר למעלות, אשא עיני אל ההרים, מאין יבוא עזרי, עזרי מעם ה' עושה שמים וארץ ,..ה'                                   יישמרך מכל רע, ישמור את נפשך, ה' ישמור את צאתך ובואך ועתה ועד עולם".  ננשום, נגיד ונרגיש " אני מוגן/נת ".  ננשום.

4. נדמיין מעל ראשינו / מעל הקודקוד (בין 20 ל60 ס"מ) ,כדור אנרגיה כדור אור לבן, או זהוב או צבע אחר שנרצה לראות, הכדור צף באוויר.

    מכדור האור, שמעל הקודקוד, נמשוך קרן  כלפי הראש.

    קרן חודרת את הקודקוד במרכז הראש, חודרת את הגוף במרכזו, עוברת דרך  הצא'קרות ממלאה את הגוף באור וממשיכה   מטה  דרך צא'קרת הבסיס לכיוון מרכז כדור הארץ דרך הקרקע עליה אנו עומדים או יושבים.  נגיד 3 פעמים "שורשים של אור" תוך כדי חדירת הקרן במסע לפנים כדור הארץ: חול אדמה, אבן, סלע.. חודרת עמוק עמוק פנימה.. חודרת מים, חלל, אש. חודרת עמוק אל תוך גרעין כדור      הארץ.   משהגענו למרכז, בבת אחת, לשלוח במהירות קרן אור בחזרה ממרכז כדור הארץ לכדור העליון. ואז.. מכדור האור העליון (מעל הקודקוד) לשלוח פעם נוספת  כיפה/ של אור שעוטפת אותנו – ונשלח את האור העוטף  עד מעמקי כדור הארץ.

ננשום, נגיד ונרגיש "אני מוגן/נת".   ננשום.

5. נדמין מעלינו כדור אור השולח ארבע קרניים כלפי מטה בצורת פירמידה.

    תחתנו בסיס מרובע והפרמידה ממשיכה (בצורה הפוכה) לפנים כדור הארץ .

    אנחנו בתוך פירמידה אישית המותאמת לגודלינו בדיוק .

    מכדור האור שמעלינו נשלח, בבת אחת, אור לבן זוהר אל תוך הפירמידה.

    הפירמידה מתמלאת באור לבן זוהר ואנחנו בתוכה.

    ננשום, נגיד ונרגיש "אני מוגן/נת".   ננשום.

6. נדמיין כדור של אור /כדור אנרגיה מעל לקודקוד ראשינו (20 עד60 ס"מ), נדמיין  כדור אור נוסף מתחתינו (20 עד60 ס"מ). נמשוךקרן אורמהכדור העליון בקו ישר  דרך הצא'קרות  נמהירות קרן/ קו של אור עד לכדור האור שמתחתינו. זה המרכז שלנו, נשלח את הקרן בחזרה  הכדור התחתון לכדור העליון.

   נשום, נגיד ונרגיש " אני מוגן/נת".  ננשום.

 7. הגנה של סמל הרייקי : צו, קו רי

    הגנה על ילדים שעוזבים בית, אוטו – מציירים את הסמל על הדלת או על הילד ואומרים את   הסמל 3 פעמים. כנ"ל בניקוי אנרגטי של בית : סימון הפינות וגם מרכז החדר עם הסמל (אפשר עם קטורת)                        ואמירת הסמל 3 פעמים.

ואני כאן למענכם, להשתמע

ריקי-חן יהונתן


כל הזכויות שמורות - ריקי חן יהונתן - קסם הקריסטלים - © 2012
סמרטקיט - אינטרנט לקידום העסקים
דילוג לתוכן