טלוס/הר שאסטה

הר שאסטה הינו הר געש לא פעיל…בצפון קליפורניה. למרגלותיו שוכנת העיר טלוס.הקריסטלים וריקי חן יהונתן מגיעים להר שסטה

 עיר זו הינה עיר אור במימד החמישי, אחת מרשת ערי אור בפנים כדור הארץ ושוכנת תחת הר שאסטה ,העיר הוקמה על ידי הניצולים הלמוריאנים  לאחר שקיעת יבשת למוריה.

 בדרכי הרוחנית בעולם הפיזי הזה, בגוף הפיזי שלי שנשמתי בחרה במימד הארצי (המימד השלישי) אני מוצאת את המשיכה למידע נוסף, להתפתחות, להתעלות ואני עושה זאת באופנים שונים. אני פוסעת בדרך האנרגטית מזה 16 שנים, תלמידה ומורה רוחנית של החיים. עיקר העובדה שלי היא פיתוח המודעות להתעלות ונעשית עם התדר הקריסטלי וכמובן נשימות.

 היות ואני יודעת שאני לא לבד, אני חוברת לאנשים נוספים שזה המסע שלהם, כמו גם קבוצות אור הנעות מתוך סוג של חזון משותף לעורר את האנושות מבחינה רוחנית.

אני מבינה שכולנו שואפים להגיע ל "עולם של אחדות בו שורה שלום, שלווה, הרמוניה, אהבה ללא תנאי ויופי, עולם בו קיימת אחדות בין כל הגזעים, האומות והדתות, עולם בו כולנו מהווים משפחה אחת גדולה". ציטוט זה מתוך החזון של "טלוס ישראל" שתואם לחלוטין את החזון האישי שלי לעזור לעצמי ולמי שנקרא בדרכי בדרך להתעלות רוחנית וריפוי – קרי שינוי תודעתי לקפיצה קוונטית אישית וקולקטיבית.

היות שכך אני מבינה שהריפוי שלנו מתחיל באמא אדמה, עליה אנו חיים ומדללים כוחותיה כמו גם מנצלים לא נכון את משאביה כמו את המשאבים של עצמנו. לכן, אני עורכת טקסים רבים של חיבורים אנרגטיים  על ידי הטמנת קריסטלים לריפוי אדמה/אדם/אישה.

הידע הקריסטלי שלי הוא חלק ממסע גילוי, צמיחה והתפתחות שהחל ממורות שונות, יקרות ואהובות  שכולן הפכו לחברות לדרך שלי ומפרגנת כאן את שמותיהן: ליאורה גיל, מיכל ויסלברג, טל מוזס, שני תודר, גאיה דורות…היו לי מורות  ומורים נוספים בתחומי ההתפתחות הרוחנית (בארץ ובעולם) ומכולן אני מבקשת לציין את שאנטי רובינסון כי היא הייתה המורה הרוחנית שלי בתהליכי הרייקי והיא שדרבנה אותי  ללמד קריסטלים ואף הייתה לי לתלמידה הראשונה במחזור הראשון שהעברתי לקבוצה. כל הנשים הללו היינן נשים יקרות  מחוברות אלי אם אפשר להגיד קריסטלית…..עם גאיה דורות הגעתי לחקור תרבויות עתיקות ואת אטלנטיס נושא ומפגשים שאני אף מלמדת את התלמידות שלי. בסדנאות תהליכי ריברסינג  קריסטלי שאני מעבירה יחד עם חברה ושותפה חנה אור – חוויתי מספר פעמים את מקומי באטלנטיס בדרכי להיות כוהנת…היה לי ידע קדום…ולא פעלתי נכון לשמר את הידע…אני כמובן לא אחראית לחורבן היבשת האבודה…אבל מבינה יותר ויותר את כמיהתי לעבוד עם האבנים, את כמיהתי לתת שרות, את כמיהתי וההתתרגשות כאשר אני משיבה אותם לאדמה, את כמיהתי לחקור עוד את עברי…והנסיעה לטלוס, להר שאסטה מביאה אותי לחקור עוד אחורה בזמן מעבר להיותי באטלנטיס…למצוא את המקורות הלמוריאניים.

 כבר מעל שנה שאני חולמת להגיע להר שאסטה…לעשות בו את החיבורים האנרגטיים שלי אך, עד עתה,  עדין לא הבשילו התנאים.

בעזרת השם, באוגוסט 2012 אני יוצאת ומגיעה להר עם קבוצה מדהימה של אנשים , בעיקר נשים, יחד עם המדריכות , המורות והמארגנות מ"טלוס ישראל" – איילת סגל ומירה בורסוק.

ספרים רבים נכתבו באנגלית על ידי אורליה לואיז ג'ונס ותורגמו לעברית על ידי סמדר ברגמן מהוצאת אהבה והם: "למוריה החדשה", "מסרים מטלוס" ו"הלכות המימד החמישי"..אני "טרם הספיקותי…" אך חברות שלי אומרות שהספרים מדהימים…אני מניחה שאני אגיע אליהם… או לא.

הספר הראשון שנכתב בעברית על ידי חברתי איילת סגל מהמקימות את "טלוס ישראל" בשם  "טלוס – הלכה למעשה"  אותו כן קראתי בשקיקה וחברתי לכל הכתוב בו בעיקר על העבודה עם הקריסטלים אותה אני עושה בנאמנות מזה 10 שנים.

שיתוף אישי…כמו שכתבתי, בחוויה שלי אני אנרגיה אטלנטית..הזכרונות שלי מגיעים (נכון להיום 7/2012)  עד אטלנטיס. לאחרונה התחלתי להיות סקרנית הרי לאטלנטיס הגיעו ישויות למוריאניות…אז אני מתחילה לחקור את הרקע הזה וזאת הסיבה למשיכה שלי אל ההר…לשבת בתוכו  לעשות מדיטציות ולחבור למימדים נוספים שלי…שלנו.

כאמור, כן הספקתי לקרוא ספר חדש ומקסים שכתבה איילת סגל  – חברה יקירה מטלוס ישראל "טלוס – הלכה למעשה" ואהבתי מאד – בעיקר דיבר אלי המידע הקריסטלי שמצוין בספר בתקשורים של "הכהן הגדול אדמה" היות וזה עושה לי "סוג של שכל" למה כל כך התפתח אצלי הכיוון והרצון להחזרת קריסטלים לחיק האדמה ועריכת טקסי ריפוי לאדמה ולאנשים ולילדים שמשתתפים איתי בחגיגות האלו.

אני  נוסעת לחוות….ואת הרשמים שלי, לכשאחזור, אעלה בדף הזה באתר שלי.

15/10/2012

הערב יערך בביתי מפגש מעגל ראש חודש חשוון אותו אני מייעדת לחויות המסע..במסעה האמיץ הזה סגרתי מעגלי עבר מחיי הקודמים בארה"ב. עשיתי תהליכים מרתקים בנושאים שמראש בחרתי לעסוק בהם. הכלה של דרכה המיוסרת של אמא שלי שהיא סיעודית  ודמנטית והבנה שאני  סולחת לי ולה ומכבדת את דרכה. התארגנות מחודשת של מערכת היחסים שלי עם בן זוגי היקר..וכאן היו לי הפתעות גדולות עם תקשורים "הזויים " מעצים שדיברו איתי ומסרו והסבירו לי בדיוק מה אני אמורה לעשות…

חלק אחר וחשוב היה חיבוקים אנרגטיים למקומות מוכרים לי עוד מימי אטלנטיס …רציתי להבין, לפגוש , לחוות את המיקומים הלמוריאניים שלי ..וזה קורה מאד לאט..אחת התובנות הגדולות עבורי שריקי -חן החדשה זה לאט וקצת..ועומד בסתירה גבוהה עם ריקי-חן  הישנה של הרבה ומהר…והתקופה של אחרי הביקור בהר הייתה ועדנה מאתגרת מאד..כי האנרגיות נחוו אצלי בסוג של התנגשויות..סוג של הכנעות ושבירת של הישן ובנייה מחודש של החדש..וזה יקירים שלי צעידה בתדרים עדינים עדינים ומפתיעים כל יום מחדש.

היופי במסע הזה היו חברי הקבוצה..בארגון והנחיה מדהימים  של טלוס ישראל.. מירה בורסוק ואיילת סגל…עם יכולת הכלה ענקית…חברות של אנשים חדשים שמכבדים מראש ואוהבים מראש זה את זה…עבורי גם היה מעניין ומאתגר לנסוע כחלק מה..לא מדריכה..לא מורה..לא מארגנת..לא אחראית על שום דבר חוץ מהמסע  וההתבוננות שלי כחלק מקבוצה תומכת – וכך היה.

והיום אנרגיית טלוס מגיעה לגדרה למעגל ראש חודש…אנחנו נעבוד עם הסלנייט…קריסטל מאד אופני לעבודת איזונים בהר שאסטה כמו גם האבלון הצדף שמוליך אותנו אל עבר המימד החמישי – צאקרת  הגרון הזרימה והתקשורת.

עוד מידע על העבודה האנרגטית ותובנות שהתקבלו ניתן להמשיך לקרוא בבלוג שלי..

והנה כאן בקישור סרטון קטן שהוכן על המסע שלנו להר שאסטה אוגוסט 2012.

https://www.youtube.com/watch?v=1oPjYrWHp1Y&feature=player_embedded

ואני כאן למענכם, להשתמע

ריקי-חן יהונתן


כל הזכויות שמורות - ריקי חן יהונתן - קסם הקריסטלים - © 2012
סמרטקיט - אינטרנט לקידום העסקים
דילוג לתוכן