קריאה בקריסטלים

אבחון וייעוץ מקצועי בתהליכי חיים, מפגש מרתק עם עצמנו: קריאה/פתיחה בקריסטלים מבוססת על משהו פנימי בתוכנו שיודע מה נכון לנו ומה אנחנו צריכים. זהו אבחון מקצועי בו אנו מזהים, על ידי בחירת הקריסטלים, את האנרגיות שמשתתפות במשחק החיים שלנו (זה לא ניבוי עתיד) כך שניתן לזהות היכן קיימות חסימות אנרגטיות או עודפים (מכירים את המצב של "פול גז בניוטרל") ובאלו צעדים נוכל לנקוט כדי להביא לשחרור החסימה ולצעוד בדרך פתוחה ובטוחה.

אנחנו בוחרים את האבנים לפי איזה שהוא סדר עדיפות שהוא רק שלנו והנכון לנו ביותר בזמן הקריאה/הפתיחה. התהליך דומה לאבחונים אחרים כמו: גרפולוגיה, צלילי הקול שלנו, קריאה בקפה או בקלפים אבל כאן הכלי הוא קריסטלים – מינרלים אנרגטיים מרהיבים בצבעוניותם אשר נוצרו בקליפת כדור הארץ במשך אלפי שנים. לכל קריסטל – לכל אבן יש רבדים שונים של ידע ואנרגיה המחוברים אליה כמו גם שיוכם למרכזי האנרגיות (הצ'אקרות) וההילה שלנו.62237001-300x225

הקריסטלים הינם "כלים" העוזרים לנו במסע האישי, בצמיחה ובהתפתחות שלנו ושל היקום, "חברים" ושותפים בדרך להבנת עצמינו כמו גם ריפוי אישי, קבוצתי ועולמי וכמובן בנתינה וקבלה של אהבה.

קריאה בקריסטלים הינה כמו דו שיח מאד מתומצת כך שנוכל לראות את ה"בורות" שאנו נופלים בהם שוב ושוב – ובאמצעות האינפורמציה המועברת נפתחת דלת לבחירה, לריפוי ולחיבור בין המקומות העליונים שלנו לבין המימוש שלנו כאן על פני האדמה (חיים, פריון, בטחון והגשמה עצמית,הגנה, יציבות ואהבה.)

על כן בבחירת אבנים כאלה או אחרות באופן אינטואיטיבי , אופן בחירתם והנחתם במרחב מראה (באמצעות הקריסטלים והקוראת לנו) מפה מסוימת עלינו – דרך פעולותינו, דפוסי חיינו, מה נכון לנו וממה כדאי להימנע, לרבות "טיפים" איך לנהל נכון יותר את עצמנו ולאן טוב יהיה לנתב את האנרגיות שלנו להעצמה אישית.

קימות שיטות רבות לקריאה בקריסטלים (דפוסי חיים, בקשת הנשמה, קריאה טיבטית, קריאה אינדיאנית, קריאה בגנרטור קוורץ ועוד..) הגישה נבחרת על ידי בהתאם להבנתי את המצב האנרגטי, ניתן גם לשלב קריאה בקלפים השלכתיים.

קריאה מלאה באמצעות הקריסטלים (עורכת כשעתיים וחצי) הינה תמיד חוויה מרתקת במפגש מודע ומדויק עם עצמנו – ואתם מוזמנים להתנסות.

בעבודה שלי עם הקריסטלים והאנשים אותם אני מלווה בתהליכי חיים בקבוצות וביחידים, אני עוזרת לעשות את אותם חיבורים אנרגטיים. אני רוא(ע)ה באבנים, אני רואה יחד ועבור האנשים באמצעות הקריאה בקריסטלים (בשיטות שפיתחתי) והקשבה ל"יש" בהדהוד לחוויות השפע והזרימה למה שקורה אותנו, וכמו רועה צאן – עוזרת בהולכה ממקום מסוים בחיינו למקום האחר אותו אנו לומדים להגדיר ואליו אנו רוצים להגיע – זה הריפוי מתוך אתגר בו אני עוסקת ומלווה את תלמידי ולקוחותיי באימון הרוחני באמצעות הקריסטלים.

ואני כאן למענכם, להשתמע

ריקי-חן יהונתן

rose

ריקי-חן יקרה

הגעתי אליך  לקריאה בקריסטלים מבולבלת, על פרשת דרכים, מאותגרת בבחירת השלב הבא בקרירה שלי. הגדרת לי שאת לא "חוזה עתידות" ולא תגידי לי מה לעשות – אהבתי את הגישה.

המפגש איתך חידד את הדילמה האם להישאר במערכת החינוך או לפרוץ לדרך החדשה אליה הכשרתי את עצמי בשנים האחרונות…ארגון מחדש של הבנת אזורי הנוחות שלי אפשרו לי את ההחלטה הנכונה לי ללכת הלאה עם חיי. תודה לך

יפה

ריקי – חן

איך דברים התארגנו כך שנפגשנו במקרה…אבל את אומרת שאין מקרה במקרה…והצעת לי את הקריאה בקריסטלים…היססתי מי יודע מה כבר תראי ותגידי לי.  המפגש איתך והקריסטלים שלך היה מרתק, מרגיע, מרענן עם כיוני עשייה ומרץ חדשים. תודה שצצת לחיי.

אני שוקלת בחיוב את קורס הקריסטלים.

אדווה

ריקי אישה מיוחדת

אמרת לי שקריאה בקריסטלים זה "אבחון מצב קיים" , כמו בעולם המחשבים שאני חיה בו… ולכן זה סיקרן אותי..ואכן סיפקת את הסקרנות שלי במלאות. לא חידשת לי דברים על עצמי רק הבאת אותם קדימה למרכז הבמה כך שעכשיו כבר אין דרך מילוט .. מה שלא לקחתי בחשבון שאני אמורה עכשיו לעשות משהו עם המידע שעלה…אני כבר לא יכולה לטאטא מתחת לשטיח…אני ניצבת עכשיו בפני השינוי המתבקש…עוד אמצא את הדרך איך בדיוק אני עושה את זה…ולכן ועל זה אני מאד בהודיה לך.

לילךכל הזכויות שמורות - ריקי חן יהונתן - קסם הקריסטלים - © 2012
סמרטקיט - אינטרנט לקידום העסקים
דילוג לתוכן