דמיון מודרך

במערב אנחנו צריכים את ההנחיה, אנחנו לא יודעים מה זה להיות בשקט עם עצמנו, יש לנו את ה"פטפטת" של ה M – מינד- שלנו.

יש לנו את הקול החיצוני שמנחה אותנו, או את המחשבה העצמית – הקול הפנימי שלנו שמנחה אותנו.

בדמיון מודרך אנחנו מאמנים את ה – M שלנו להפוך לחבר  הכי טוב שלנו, ובהקשר הזה לשלוט בהרגלים לא רצויים לנו ולפתח חדשים במקומם. תהליך זה מבוצע על ידי גיוס המוח לשליטה והדרכה מעין תכנות מחדש ובכך לבנות מערכת הגנה, תקשורת מודעת, זיהו ומימוש מטרות כמו גם ריפוי שדות האנרגיה – קרי הגוף – נפש שלנו.

דמיון : 

זה משהו מאד אישי, יש שרואים, יש שמציירים לעצמם, יש שרואים לעיני רוחם, יש ראיה פנימית בצבע או באור, לא בצבע, יש שלא רואים – אך יש מתנה אחרת שמפצה אותו,   י ש שומעים, יש שמריחים, יש שיודעים , יש שנרדמים – בכל מקרה להיות שם גם אם לא רואים ולא "מצלחים" לדמיין – מבחינה אנרגטית העבודה נעשית.

לחלק מאיתנו במערב קל יותר כי זהו תהליך מונחה. טכניקה שנשענת על הקונספט של כוחו של התת מודע – התת מודע לא יודע אם זה ??? מציאות או דמיון ומגיב כ"אילו" זאת המציאות עצמה מכאן מחשבה שיוצרת מציאות.

אנחנו לוקחים את עצמנו או משהו מנחה אותנו לטיול בנכי הזמן, מרחב, מקום, אזור בגוף או בטבע – לפעמים עוזבים את ההנחיה והולכים ורואים מחוזות אחרים או נרדמים, גם בסדר.

התבוננות פנימה – תביא ריפוי, צמיחה, התפתחות ספיראלית, חיבור לאני עליון/פנימי/גבוה – מדריכים- האלוהים שבתוכננו – כל ערך שנבחר כראוי לנו ומכאן פתיחות לשפע באשר הוא.

בלימודים אנרגטיים פגשנו ונפגוש הרבה פעמים דמיון מודרך – גם אם לא קראנו לו כך.

מה קורה כשאנחנו דואגים? לחוצים? – סימפטומים בגוף

התכווצות, דופק לב מואץ, התקשות, נשימות עמוקות, נשימה לא סדירה, תעוקה בחזה,

דופק מהיר והלחץ דם קופץ כלפי מעלה.

כאשר יש לנו דאגות עומסים ולחצים- יש שינויים בחומציות הגוף – גוף חומצי יהיה יותר עם פניות למחלה, וירוסים ובקטריות מתבייתים ונקלטים טוב יותר בגוץ חומצי. ומכאן מחלות רבות מנזלת עד סרטן. גוף חומצי משפיע באופן חד משמעי על מערכת המעיים ויהיה פנוי ופתוח לבעיות עיכול , צרבות, שלשול, עצירות, אולכוס, קרון, קוליטיס, אבנים בכיס מרה ושער מזיקים. היות מטבענו אנו דואגים ועמוסים ולחוצים, המצב במדינה ומסביב לא מוסיף נחת ושלווה. מערכות יחסים מורכבות בבית ובעבודה, מצבים כלכליים (דאגות אישיות ואוניברסאליות) , מצבים פולטים, דאגה לבני זוג, לפרנסה, לילדים שיוצאים מהבית, נהיגה, מחלות, כלכלה – אין סוף סיבה לדאגות.

מה אפשר לעשות ?

ערור המודעות! על ידי מדיטציה ודמיון מודרך ותנועות אנרגטיות כמו יוגה, ציקונג וכדומה.

מחקרים מוכיחים – עיסוק של 20-25 דקות ביום בתהליך מדיטציה או דמיון מודרך מהווה נטרול הנזק ברמת המקום וההיסטריה שאנו נותנים לדאגות להשפיע עלינו.

הנשימה, ההרפיה והמיקוד הם שעושים את ההבדל והשינוי להשתמש בכוח המחשה לטובותינו.

לעיתים כשיש חדשות רעות מאד, פיגוע או כל בשורה קשה – לנסות , לשלוח ברכה, ריפוי ואהבה לאירוע שקרה לאנשים שצריכים עזרה והגנה ואז…אם ניתן להתנתק ולנשום ולהיות בהודיה על כל היש בחיינו.

הנשימה משחררת, את השרשור של המחשבות הבלתי פוסקות במוחנו.

ככל שאנחנו מודעים יותר לנשימה אנחנו מתחברים עם נשמתנו, עם המקום הנקי  המזוכך הקריסטלי. האטת שטף המחשבות מאפשרת לעצמנו להתרוקן על מנת להכניס לגופנו אנרגיה חדשה – עד לרמה של חידוש התאים בגוף שלנו.

אפשר גם ללמוד איך עושים את זה.. איך מנחים את עצמנו ואחרים (הקליקו כאן).

 ולבינתיים אז….קחו את הזמן, ארגנו את עצמכם לישיבה שקטה (אולי עם מוזיקה נעימה וקטורת ריחנית) נישמו כמה נשימות מרגיעות , שחרו את איברי הגוף המתוחים, וצאו במסע הדמיון שלכם למקום אחר (מוכר או לא מוכר) והיו בחופשה קצרה…דמיינו אותה….בדיוק אי אתם רוצים לנוח, להינות, לנשום אל הטבע..ותרגישו איך כל הגוף נעשה נינוח…רגוע…ושוחר שקט מבריא. 

בברכה נושמת,

ואני כאן למענכם, להשתמע

ריקי-חן יהונתן


כל הזכויות שמורות - ריקי חן יהונתן - קסם הקריסטלים - © 2012
סמרטקיט - אינטרנט לקידום העסקים
דילוג לתוכן