יום שער – יום שוויון

מהו יום שער קוסמי?
שער קוסמי הוא אחד מארבעה שערים אנרגטיים (שאינם קשורים לדת כל שהיא) אלא שמתקיים בהם מערך פלאנטרי מיוחד בין כדור הארץ השמש, הירח ושאר הכוכבים.

ימי השער מתקיימים:
21 למרץ – יום השוויון
21 ליוני – היום הארוך ביותר
21 לספטמבר – יום השוויון
21 לדצמבר היום הקצר ביותר

בימים אלו מתרחשת נקודת מפנה אנרגטית המאפשרת כניסה של אנרגיות חדשות המהוות תחילת דרך לקראת שינויים נוספים הבאים עלינו לטובה. כלומר נפתח חלון זמן שנכנסות אנרגיות גבוהות ליקום, לפלנטה לכדור הארץ ובו פוטנציאל גבוה לאיחוד.
הכנה גבוהה מיוחדת מתקיימת ביום שוויון זה גם כהכנה ליום כיפור – כמו שאני מבינה את זה לאנרגיית מלכות שיורדת אלינו אף היא ומטרתה לצמצם את הפער בין המצוי לרצוי בעולמינו… ואפשר את הווייתנו לחיות בתודעת שפע.

בימי השער אנו עורכים פעילות מיוחדת לאיחוד, סנכרון, עם הכוונה שבאנרגיות המגיעות. לפיכך נערכות מדיטציות רשת בתאריך זה בכל ארץ ובכל העולם ואנו מתכנסים לפעילות אנרגטית שמטרתה לעבוד עם האנרגיה שמגיעה דרך השער. נחווה גם טקס טיהור כמו גם מצבי התבוננות ותודעת של "קבלתי אותי כמו שאני ואת האחר כמו שהוא" – קרי אחדות.

מידע נוסף על ימי שער:

בכל יום קיימת כל האנרגיה, למעשה אין יום או שעה, מרחב הזמן מתקיים רק בתפיסה שלנו. בזמנים מסוימים כמו בחגים וימי שער, חלק של האנרגיה מודגש באופן מיוחד. אפשר לדמות ים כאשר מידי פעם, גל מסוים בו, זרם מסוים, מודגש יותר.

כדי להיות אחד עם השינוי, אנו עורכים מחדש את המערך האנרגטי שלנו. דרך תרגול מעברים קסומים ודיוק הכוונה, אנרגיה הכוונה, אנו משנים את המערך האנרגטי ומשתנים בהתאם לאנרגיה המודגשת.
ההשפעה היא ביכולת להכיל את השינויים בשלום, בדומה לרפואה מונעת, זוהי הכנה של המערכת העצבית פיזית, המערכת הרגשית, והמבנה האנרגטי כולו, עליו הכל נשען.

כל יום שער כזה הוא הקפיצה שבספירלה לטבעת הבאה. האנרגיה הנחוות לאורך שלושת החודשים (בין יום שער אחד למשהו) מתבססת, מתחזקת ומתעגנת, ואז נכנסים למעגל נוסף וכך עד אין סוף. או אם תרצו בשפה של פיזיקה קוונטית – אז…לקפיצה הקוונטית הבאה של כל אחד מאיתנו.

בתקופה האחרונה, קצב האירועים, מהירות הנתונים, הרטט, התדר, גבוהים ביותר. מערכות ישנות שאינן מתאימות לתדר מהיר ועצמתי זה, מתפרקות. לא ניתן יותר לקיים מבנים אנרגטיים שלא מסוגלים להכיל ולנוע בגמישות עם האנרגיה החדשה.

החל מרמות הפרט ועד לכדור כולו, כל דבר שאינו מדויק, כל דבר מכווץ, כל דבר שאינו גמיש דיו, מתחיל לקרוס מבפנים ואני לא צריכה להרחיב כאן בדוגמאות – הכל שקוף, נכון?).

באופן טבעי לבני האדם, מתגלה התנגדות, כוח ההתמדה בישן ממשיך את מסלולו, הרצון לשמר מצבים "בטוחים" ודחוסים, מתגבר. אך כמו במימד שלנו, זהו רק עניין של זמן; והפעם מעט זמן. הקצב מהיר והשינוי מתעצם.

לכן, מוזמנות אתן להשתתף בטקסי השער באשר הם , או לחבור אנרגטית לקבוצות שעובדות.

ביום זה מצב התרחבות – הטבעות בספירלה של המודעות וההתעוררות הרוחנית הקוסמית גבוהה ואנחנו ניטול בו חלק ביחד.

אשמח לשמוע את דעתך

*


כל הזכויות שמורות - ריקי חן יהונתן - קסם הקריסטלים - © 2012
סמרטקיט - אינטרנט לקידום העסקים